26 річниця Незалежності України

Шановні  турбівчани!

Щиро вітаю вас із загальнонаціональним святом - Днем Незалежності України!

З тих пір, як 26 років тому, була проголошена Незалежність, наша країна пройшла декілька етапів духовного оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції і духовність нашого народу. Нехай  же з  кожним  роком це свято додаєвсім нам наснаги і впевненості в нашому майбутньому.  Від усієї душі бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, наполегливості і перемог у вирішенні життєво важливих проблем нашого містечка і подальших успіхів у всіх справах і починаннях в ім'я процвітання незалежної України.

Запрошуємо вас  відвідати виставки та взяти участь  урочистих заходах з нагоди державного свята 22-24 серпня 2017 року  в приміщенні Турбівської селищної ради.

З повагою, селищний голова                                        Василь Завальнюк