Благоустрій 2017

Рішенням  11 сесії 7 скликання Турбівської селищної ради від  10  лютого  2017 року «Про благоустрій селища» оголошено проведення  в селищі двомісячника по благоустрою населеного пункту з метою санітарної очистки, благоустрою і впорядкування території селища, впорядкування наявних та створення нових зелених насаджень.  Даним рішенням визначено  обсяги робіт щодо упорядкування та озеленення територій. За кожним підприємством та установою селища закріплено території, благоустрій яких вони проводитимуть.

Тож, запрошуємо підприємства та установи, школярів, мололь, громадськість- всіх небайдужих долучитися до  заходів з благоустрою: прибрати своє подвір»я, вулицю, мікрорайон, долучитися до прибирання паркової зони  селища, прибережних смуг  водойм та ін.

Додатково інформація про дати проведення організованих заходів з благоустрою буде  зазначена на сайті селищної ради.

Далі  з посиланням /Про благоустрій селища