« Чиста вода - здорове життя »

У 2014 році  Турбівська селищна  рада прийняла  участь у спільному конкурсі проектів Швейцарсько-українських проектів « Підтримка децентралізації в Україні » DESPRO  та Вінницької обласної ради із впровадження / вдосконалення  децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських  громад , а  у 2015 році  -  визначена переможцем даного конкурсу.

Метою проекту є здійснення комплексу системних дій направлених на створення належних, безпечних, санітарно-гігієнічних умов забезпечення водою жителів селища, що сприятиме покращенню здоров’я громади.

Відтак в період з 01.05.2015 року до 01.02.2016 року , у три етапи  відбудеться  реалізація  проекту « Чиста вода - здорове життя» по вулицях : Деснянка, ІІ провулок  Коцюбинського, Дзержинського, Кар’єрна, Калініна, Фрунзе, Маяковського.

Проект передбачає  будівництво 5,3 км водопровідних мереж, ремонт і  облаштування однієї свердловини.

Доступ до якісного централізованого водопостачання  матимуть 297 домогосподарств.

Загальна вартість проекту складає 2 500 000,00 грн.:

50 000,00 грн. - кошти  з обласного бюджету;

50 000,00 грн. - кошти  з районного бюджету;

400 000,00 грн. -  кошти  з місцевого бюджету селищної ради;

1 200 000,00 грн. - кошти членів територіальної громади;

800 000 ,00 грн. - кошти  DESPRO.

DESPRO має статус проекту міжнародної  технічної допомоги. Проект здійснюється у відповідності до Угоди між Урядом України і Урядом Швейцарської Конфедерації про  технічне та фінансове співробітництво.              Протягом багатьох років DESPRO підтримувало кілька проектів в Україні, які успішно реалізовані із залученням громади шляхом соціальної мобілізації.

Соціальна мобілізація здійснюється як добровільна участь жителів у громадських об’єднаннях  для реалізації місцевих ініціатив та проектів.

При активній підтримці  креативного  населення можна прийти до сталого розвитку громади.

Тому просимо односельчан  з розумінням  долучитися  до реалізації проекту та не бути байдужими до розв’язання конкретних  проблем.

Наша сила у  єдності.

Селищний  голова                                       Олександр Бондар