Cвітле свято Великодня

Весняного дня, коли оживає природа, приходить до нас-українців світле свято Великодня. Приходить з дитячим сміхом, випеченою маминою паскою і кольоровими крашанками. Це свято - невід᾿ємна часточка українства. Великдень приходить до нас – аби поєднати близьких людей , дати їм нагоду пробачити прикрощі і сказані зопалу слова. Тієї миті, коли вдарять  над нашою великою Україною,  Великодні дзвони, нехай оселяться у Вашому житті щастя!  Нехай воскресне у Ваших душах усе найкраще на землі – непохитна віра, щира відданість і вічна любов. З метою збереження споконвічних традицій наших предків в приміщенні Турбівської селищної ради на протязі тижня- 10-14 квітня, проходитиме справжнє родинне свято.   На час проведення свята в залі засідань експонуються виставка-  кращі вироби, малюнки,  вишиванки,  тематичні композиції   учнів, дошкільнят та їх батьків, майстринь селища, книжкова виставка. Старт святу під патронатом селищного голови дано! Тож, запрошуємо долучатися аби започаткувати ще одну гарну традицію в нашому рідному селищі!

Сьогодні, 11 квітня, було запрошено представника «Солодкої фантазії» Анну Петренко, яка, для учнів школи№1 провела майстер – клас з виготовлення пасхального печива.  Захопленню дітей не було меж, свої гарні емоції кожен передав у власному створеному дизайні на печиві.

Нехай же лунає дитячий сміх! Нехай воскресне у Ваших душах усе найкраще на землі – непохитна віра, щира відданість і вічна любов. Миру Вашим оселям, здоров᾿я  Вашим рідним , а дітям – великої світлої долі.

Отож свято розпочато, святкуймо разом…..