День Довкілля в Турбівському парку

Уже стало доброю традицією гарного весняного дня, особливо напередодні Великодня, доброму  господарю подбати про свою оселю, подвір’я, вулицю, селище. Традиційними є ї акції благоустрою в нашому парку, який називають Турбівською Софіївкою. І цьогоріч в суботу 8 квітня 2017 року в селищному парку зібралися небайдужі, аби  зробити зону відпочинку турбівчан та гостей селища більш комфортною та привабливою.

До такої благородної місії в цьому році до нас долучилися працівники Департаменту екології та природніх ресурсів Вінницької облдержадміністрації на чолі з Ткачуком Миколою Федоровичем. Працівники Турбівської селищної ради та Департаменту екології прибирали  територію парку- насадження та доріжки, висаджували дерева, очистили  береги озер в парку. А натхнення та особливого настрою додало дружнє спілкування, гарна погода та вікова сила велетнів- дубів.