До Дня Незалежності та до дня Державного прапора, в Турбівській бібліотеці для дітей присвячено бібліографічний огляд « Ще на нашій Україні, піснь густа розляже».

У житті кожної нації є події, які визначають подальшу її історію, сенс буття, її місце у світовому просторі. Є такі події і в нас, українців. Одна з них- проголошення Верховною Радою 24 серпня 1991 року Акта про незалежність України. Ця знаменна дата увійшла в наші серця не просто як день народження держави, а передусім - як світле свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які з любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, мужньо боролися за утвердження державності. Ми стільки літ прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції, утверджувати звичаї, скільки утисків та поневірянь зазнали , що зустріли свободу . Та і нинішнє покоління вільної України історія випробовує на міцність духу, на терпіння заради єдиної Батьківщини.

Україна- наша рідна колиско! Ти була , є і будеш єдиною нашою ненькою, яку ми любимо.  Українці плекають надію на щедру і світлу  долю , за яку мужньо боролися наші предки і боряться сучасники.

Зі святом – Днем Незалежності України!
Нехай окрилює всіх нас віра в розбудову і процвітання рідної держави!