День партизанської слави

22 вересня 2001 року, в день 60-тої річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої світовоївійни, в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента № 1020/2001 від 30.10.2001.

Відтоді щороку День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся в глибокому тилу ворога, не шкодуючи  життя.

За мужність і героїзм, виявлені в боротьбі з ворогом, 200 тисяч партизанів і підпільників нагороджено орденами і медалями, 223 з них визнані гідними звання Героя Радянського Союзу.

Ось і нашому селищі з нагоди свята почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації  відзначено  інваліда  Другої світової війни Борецьку Ганну Іванівну.  Відзнаку, грошову винагороду та квіти  нашому шановному ветерану вручили  заступник голова Липовецької райдержадміністрації Фурманюк Олег Михайлович та селищний голова Завальнюк Василь Васильович.