Державна нагорода для нашого земляка

В  урочистій обстановці,  в присутності посадових осіб органів місцевого самоврядування 27 жовтня 2016 року  відбулось нагородження нашого земляка – турбівчанина учасника бойових дій в АТО Казакова Миколи Андрійовича.

Микола Казаков народився у смт. Турбів в 1991 році, навчався в Турбівській школі, а влютому 2015 року був мобілізований до Збройних Сил України.

Його бойовий шлях пролягав в  Луганськійта Донецькійобластяху складі 7 бригади в/ч ППВ 2304, брав  участь у проведенні антитерористичної операції на сході України з березня по грудень 2015 року. У квітні,  внаслідок вибуху міни, отримав важке поранення.

За проявлені мужність і героїзм Указом Президента України від 20 липня 2016 року Казаков Микола Андрійович  нагороджений Орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Таку високу державну нагороду, відзнаку Генерального Штабу, медаль "Учасник АТО" йому вручив  військовий комісар  Віктор Чуба.  Вітали  нашого землякадиректор обласного департаменту екології та навколишнього середовища Микола Ткачук, голова районної ради Юрій Науменко, перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів.

Тож, давайте, і ми, турбівчани, долучимся до вітань з побажаннями здоров’я та  будемо горді за нашого земляка Миколу Казакова.