Дива від Святого Миколая

19 грудня у День Святого Миколая  маленькі турбівчани побували ще на одному гарному святі дитинства  "Дива від святого Миколая", що проводилось Вінницькою обласною організацією "Союз організацій інвалідів України" у вінницькому Будинку Офіцерів.  За сприяння депутата Липовецької районної ради Юрія Задворного, осередку "Союзу організацій інвалідів України" у Липовецькому районі,  очолюваного Сергієм Криваком, Вінницької організація «Паросток»- голова Саранча І.Г,  БО "Подільська громада"  діти насолоджувалися святковою виставою, конкурсами та іграми за участю клоунів та чудовими новорічними подарунками.
     А ще  цінний життєвий досвід діти здобували під час спілкування  з  патрульними та  представниками поліції в рамках проекту «Поліція- дітям». Діти засвоїли правила поведінки з незнайомими людьми, поведінки на дорозі, на вулиці, у критичних ситуаціях.
     Виконком Турбівської селищної ради, батьки дітей висловлюють щиру подяку організаторам, особисто Юрію Задворному, Сергію Криваку, Ірині Саранчі за такий цікавий захід для дітей та бажає всім веселих свят!