Для маленьких турбівчан

Турбівчани - маленькі та дорослі, уже давно відчули на собі незручності в зв’язку із необлаштованістю територій  біля Турбівського дошкільного закладу «Ромашка» та Турбівської загальноосвітньої школи №2 по вул.Миру. Незручний під’їзд, прохід, відсутність всякої естетики спонукало нас у 2016 році виготовити проектно – кошторисну документацію  «Капітальний ремонт під’їзної дороги  та облаштування автостоянки біля ДНЗ «Ромашка»  по вул.Миру,  78  в  смт.Турбів, Липовецького району Вінницької області» та розпочати роботи по благоустрою. Протягом жовтня- листопада 2016 року було  розширено територію дитячого садочка, встановлено новий паркан, заасфальтовано під’їзди до дитячих закладів, встановлено бордюри, викладено тротуарну плитку на пішохідних переходах. На черзі- облаштування зовнішнього освітлення, квіткових клумб, ігрових майданчиків.

Впевнені, що благоустрій  даних  територій прикрасить  зовнішній вигляд  навчальних закладів та селища, сподіваємося, що і діти, і дорослі  підтримуватимуть тут  чистоту та порядок .