Для нашої дітвори

Чарівне свято Святого Миколая святкували сьогодні в нашому селищі. Як відомо, Свято Миколая- найзаповітніша мрія дітлахів, котрі чекають подарунків та здійснення мрій. До дитячого садочку «Ромашка» завітало сьогодні багато почесних гостей з високою місією- дарувати дітям радість: Микола Федорович Ткачук- уповноважений представник Вінницької ОДА у Липовецькому районі, селищний голова Василь Васильвич Завальнюк, Юрій Михайлович Науменко- голова Липовецької районної ради, депутат обласної ради Леонід Іванович Повх. Радістю для батьків  маленьких турбівчан було відкриття ще однієї  групи в дитячому садочку, відремонтовані приміщення, покрівля, нові меблі, благоустрій території дитячого закладу,  а для діточок- веселощі та смаколики.