Допомога переселенцям зі Східно України

Допомога  переселенцям

У   зв’язку   з  дестабілізацією ситуації в Донецькій та Луганській  областях наша країна зіткнулася з проблемою переселенців. В цих регіонах мирні люди, рятуючись від війни, вимушені залишати свої домівки, кидати роботу та виїжджати в інші області країни.

Станом  на 01.12.2014 р.  на території Турбівської селищної ради  проживає  7 родин переселенців , які переїхали до знайомих або родичів,  з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, та стоять на обліку в УПСЗ як вимушені  переселенці. Це, як правило  сім'ї з дітьми. Перш ніж надати допомогу переселенцям, спершу вивчались та оцінювались потреби кожної родини. Найбільш актуальні проблеми – потреба у працевлаштуванні, придбані продуктів харчування та засобів особистої гігієни.

За сприяння  голови ФГ « Україна»  Повха Л.І. та  ФОП Зоріна В.В. дані  родини  зі Східної  України  отримали  продуктові набори, які містили чотири  види  круп та макароні вироби.