Громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

ОГОЛОШЕННЯ
             про початок громадського обговорення звіту з                            оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1.Планована діяльність

Ділянка річки Вільшанка, де передбачені заходи по відновленню сприятливого гідрологічного режиму, знаходиться на землях Турбівської селищної ради Липовецького району Вінницької області. Річка  Вільшанка-  ліва притока р. Десна, що є частиною водного об’єкта загальнодержавного значення басейну річки Південний  Буг.

Протяжність  ділянки , що передбачена до очистки – 3950 м.

Планованою діяльністю передбачено очистка  річки земснарядом з намиванням намулу по берегам з подальшим плануванням та посівом трав протяжністю 3000м  та очистка частини річки протяжністю 950м. екскаватором-з подальшою доочисткою земснарядом. Такий захід дозволить відновити гідрологічний режим річки, яка на даний час в верхів’ї річки не має вираженого русла через зарості очерету. Прибережна частина русла  р. Вільшанка в межах смт Турбів обміліла через мулові наноси, заросла очеретом та заболочена. В ході відновлення сприятливого гідрологічного режиму проектом визначено оптимальний переріз русла з пропуском розрахункових витрат 1% забезпечення, що дозволить зменшити явища заболоченості за рахунок швидкості стоку води розчищеним руслом річки та покращить мікроклімат та санітарно-гігієнічний стан.

Загальний об’єм мулових наносів становить -324 000 м3.

2.Суб'єкт господарювання

Турбівська селищна рада: вул.Миру, 44, смт.Турбів, Липовецького району. Вінницької області (код ЄДРПОУ 04326230). Контактна особа: Дармограй Віктор Петрович  – заступник селищного голови, тел. 04358-4-22-42.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації. 21100, м.Вінниця, вул.Соборна, 15А.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу природних ресурсів, екологічної експертизи та поводження за відходами Лісовенко Олена Віталіївна. Телефон: (+38 0432) 67-08-20.

4.  Процедура  прийняття  рішення  про  провадження  планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Висновок з оцінки впливу на довкілля у якому визначено допустимість провадження такої планованої діяльності (ч. 1 ст. 11 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»), що видається Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації.

Рішення Турбівської селищної ради відповідно до Закону України «Про благоустрій  населених пунктів»

5.  Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу
на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських
слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 23 листопада  2018 року в 11 годин в приміщенні Турбівської селищної ради за адресою: Вінницька область, Липовецький район, смт.Турбів, вул .Миру, 44.

6.  Уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки
впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

7.   Уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Телефон: (+38 0432) 67-08-20, Електронна адреса: vineco@ukr.net

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8.Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, в тому числі додатки.

9.Місце (місця) розміщення звіт з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової
інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а
також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Турбівська селищна рада: вул.Миру, 44, смт.Турбів, Липовецького району. Вінницької області, з 07 листопада 2018 р. Контактна особа: Дармограй Віктор Петрович  – заступник селищного голови, тел. 04358-4-22-42.