Гуртуймося громадою

18 липня 2016 року відбулася позачергова 8 сесія 7 скликання Турбівської селищної ради, одне з питань  порядку денного якої було відновлення будівництва школи  на 720 учнів та будівництво спортивного комплексу  по вул..Шкільній. Дане питання розглядалося із виїздом на місце, що дало змогу  оцінити стан справ, спланувати подальшу роботу.

Так, протягом  травня- липня уже проведено комплекс робіт  по підготовці площі для облаштування спортивного комплексу: розібрано  будівлю школи, яка  довгий час становила загрозу для життя та здоров’я дітей, зібрано каміння для облаштування паркану, розчищено насадження,  підключено лінію електропередач, підвезено будівельні матеріали. Наступний крок- будівництво глядацьких трибун та   побутових приміщень (вбиральня, душеві, роздягальні), будівництво паркану, облаштування  спортивних майданчиків.

Незавершене будівництво середньої школи за довгі роки, нажаль, стало місцем, де можна будо «підживитися» будівельними матеріалами,  складувати сміття, заросло насадженнями. Протягом  липня  розчищено територію навколо, вивезено сотні тон сміття та непотребу.

Шановні турбівчани, батьки  школярів, учні, студентська молодь!  Роботи  по розчистці території школи та будівництва спортивних майданчиків планується  провести  способом залучення громади. Уже чималий внесок в дану справу зробили Ніколайчук Володимир Іванович, Степанюк  Володимир  Павлович, Куник Сергій Васильович,  Бендрит Олексій Васильович, спортсмени, зацікавлені в розвитку спорту- брати Паламарчуки, двічі збиралися суботники за участю працівників школи, селищної ради.

Тож, запрошуємо всіх небайдужих долучитися до робіт  - поттрібні   будівельники, підсобні робочі та ін..

Інформацію ви можете  отримати в селищній раді ( тел. 4-21-73)

Не залишайтеся байдужими! Адже, спільним зусиллями ми зможемо зробити  наше селище кращим!