І знову Турбів зустрічає Чемпіонат області з рукопашного бою

2 червня в Турбові на базі спортивного залу Турбівської ДЮСШ відбувся обласний турнір з рукопашного бою «Здорові діти- здорова нація», присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. В турнірі брали участь діти від 6 до 11 років – вихованці спортивних клубів з Ямполя, Томашполя, Чечельника, Погребища, Крижополя та  нашого клубу «Оріон».  Дипломами Національної федерації рукопашного бою за сприяння в розвитку рукопашного бою, формування у підростаючого покоління здорового способу життя, нагороджено голову Липовецької районної ради Юрія Науменка, заступника голови Руслана Танасюка, селищного голову смт.Турбів Василя Завальнюка, голову СМДО «Оріон» Василя Авраменка, начальника  Відділу освіти Інну Косач, директора ВК «УЮТ» В’ячеслава Завальнюка.

Видовищні поєдинки, вболівання за товариша по команді, емоції, сила волі, витримка та наполегливість учасників не залишили байдужими нікого.

Перше загальнокомандне місце посіли вихованці «Оріону»-  10 золотих, 15 срібних та 15 бронзових нагород. Друге місце на п»ядесталі зайняли спортсмени з Крижополя, бронзу вибороли представники Ямполя.

З такими результатами спортсмени закрили сезон спортивних змагань 2018-2018 років. Попереду літні спортивні збори, табори, оздоровлення, підготовка до нового сезону.