Квартирний облік

У зв'язку з проведенням перереєстрації і поновлення документів громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якого перевіряються їх облікові дані, а також для забезпечення внесення відповідних даних до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Турбівської селищної ради, Вам необхідно у термін до 01.03.2015 року надати слідуючі документи:

- довідку про склад сім'ї;

- наявність/відсутність житла, що належить на праві власності членам сім'ї;

- надати копії документів, що посвідчують осіб – членів сім’ї (паспорти, свідоцтва про народження), свідоцтва про одруження, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- посвідчень про наявність пільг тощо.

У випадку непоновлення документів буде розглядатися питання про виключення громадян з квартирного обліку.

Більш детальну інформацію можна отримати у виконавчому комітеті Турбівської селищноїради по вул. Миру,44, або за тел. 4-22-42.