Міжнародне партнерство

Ще одну угоду  міжнародного партнерства   підписано в Турбові. Наприкінці вересня 2016 року з дружнім візитом до нашого селища завітали гості з Естонії- президент асоціації українських організацій в Естонії Володимир Паламар та  громадський діяч, член ради старійшин  «Кайтселіту» Калев Наур.  Цікаво було почути про досвід Естонії в реформуванні місцевого самоврядування, роботи громадських організацій, організації самооборони в країні, та й  в цілому, про життя в дружній нам Естонії.  Під час зустрічі підписано двосторонню угоду про співпрацю  в сфері культури і освіти, взаємного обміну студентською та учнівською молоддю, в галузі туризму, рекреації та спорту, проблем захисту навколишнього середовища, співпраці в сфері господарських та економічних взаємовідносин, підприємницької та господарської діяльності та інших галузях суспільного життя.

Тож, сподіваємось, що подальша співпраця буде плідною  на користь наших територіальних громад.

Нагадаємо, що з 2007 року  наше селище має побратима в Республіці Польща-  гміну Мейська Гурка, співпрацю з яким було відновлено в 2016 році.