Моя творчість, тобі, Україно!

На виконання районної  Програми розвитку культури і духовного відродження на період 2015 – 2020 років, Турбівським  міським будинком культури підготовлено творчий звітний концерт учасників художньої самодіяльності в рамках звіту клубних закладів району на тему «Моя творчість, тобі, Україно!»

3 листопада в с. Вахнівка відбувся творчий звітний концерт Турбівського міського Будинку культури.  12 номерів різних жанрів: музично-літературна композиція, поезія, гумор, театральне мистецтво, хореографія, сольні виступи вокалістів, дуети, тріо зачарували присутніх.

Журі високо оцінило виступи наших артистів, відзначивши творчий ріст виконавців. Схвальні відгуки пролунали на адресу всіх артистів. Особливо вразили своїм виконанням хореографічний колектив «Едельвейс», виконавці Надія Плахотнюк, Анжеліка Зозуля, Каріна Сидоренко,  Сергій Ільчук,  Тимофій Фаєр  та Ліза Дроздова.

За підсумками виступів усіх клубних закладів району булопроведено Гала-концерт кращих виконавців, який відбувся  10листопада у Липовецькому РБК.Представляти честь Турбівського МБК випало Надії Плахотнюк, яка отримала найвищі бали від журі.