Нерестова заборона 2017

В період з 01 квітня до 30 червня на всіх водоймах України заборонено рибальство та добування водних живих ресурсів. Так, рішення виконкому Турбівської селищної ради № 18 від 30.03.2017 року встановлено нерестову заброну на Турбівському водосховищі. В нерестовий період забороненопересування будь – яких плавзасобів за винятком суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.В зазначений період часу любительське і спортивне рибальство дозволено  по греблі та 300 м. від греблі по правому березіпо вул. Миру з берега однією вудкою з одним гачком або спінінгом з однією блешнею.

Водночас нагадуємо, що за порушення правил рибальства у нерестовий період передбачена як адміністративна, так і кримінальна  відповідальність.  За грубе порушення правил рибальства у нерестовий період ч.4 ст.85 КУпАП передбачено відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян віл 340 до 680 грн. з конфіскацією знарядь. Порушення порядку придбання чи збуту риби відповідно до ч.1 ст.88-1 КУпАП тягне за собою  накладення штрафу на громадян від 510 до 1700 грн. з конфіскацією  товару. Відповідно до ст.249 Кримінального кодексу України передбачено штраф від 1700 до 6800 грн. або обмеження волі на строк до трьох років.

Тож, будьмо відповідальними!