Все добро, що в серці мали, Вам подарували!

Любі діти! З новим роком!

Хай він буде новим кроком,

Другом вірним, добрим, щирим,

Буде хай для всіх щасливим!

І дорослі, і діти люблять новорічні й різдвяні свята. Це дні здійснення мрій, нових сподівань, атмосфери казковості та чуда. Це час відпочинку, зимових розваг, а також час саморозвитку, духовного збагачення та нових чарівних вражень. На це свято нетерпляче чекає й сучасна дітвора.

25 грудня напередодні  Новорічних  свят  за фінансової  підтримки  Липовецької районної  державної адміністрації  та  Липовецького  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді  у  Турбові  відбувся  гарний  захід  - «Новорічна казка » для  хлопчиків та дівчаток, які потребують особливої  соціальної уваги. Серед них діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, малюки, які потрапили у складні життєві обставини, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти – вимушених  переселенців  зі Сходу та  діти  учасників АТО.

Казкове  свято  у селищі  відбувалося  у  приміщенні  Турбівської  селищної  ради  із живою новорічною ялинкою прикрашеною солодощами  та  яскравими гірляндами.

Маленьких Турбівчан та їхніх рідних привітав із наступаючим  Новим роком заступник голови Липовецької РДА - Олег Михайлович Фурманюк  та селищний  голова  Василь Васильович Завальнюк,  побажали  дітлахам  щоб у новому році  вони були здоровими, слухняними, а також щоб  здійснились всі їхні мрії, а новорічні свята пройшли  радісно і  з подарунками, а  найголовне, щоб  в Україні  запанував мир, достаток  та спокій.

Гарний  настрій  усім   присутнім   дарував  гурт  « Конфеті», де були   Дід Мороз, Снігуронька, Баба Яга, фіксики , мавпочка, клоуни.  Яскраві персонажі, стали родзинкою програми. Свято видалось дуже веселе, костюмоване та насичене, а виконання  запального танцю та новорічних пісень,  додали йому  цікавого шарму.

А  закінчилося  новорічне  дійство  врученням  солодких  подарунків.

Сподіваємось  дане   свято залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.

Турбівська  селищна  рада  щиро дякує всім учасникам  та організаторам  новорічної програми  за веселий настрій та добрі емоції.

У новорічну ніч чудову забудьте все лихе і зле,

І посміхніться знов і знову, і все погане хай мине!

Даруйте всім тепло і ласку і весело хай буде вам,

Любіть усіх, як діти казку і насолоджуйтесь життям!

З новим Роком!

Директор Турбівського СЦСССДМ              Ольга  Крещенецька