Новорічне диво

Напередодні  Новорічних свят у  приміщенні  Турбівської  селищної  ради  за фінансової  підтримки  Липовецької районної державної адміністрації  та Липовецького  районного центру соціальних служб для сім’ї,дітей  та молоді  відбувся  гарний  захід  - « Новорічне диво».

У святі взяли участь  хлопчики та дівчатка, які потребують особливої соціальної уваги. Серед них діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, малюки, які потрапили у складні життєві обставини, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-переселенців.

Маленьких Турбівчан та їхніх рідних пр​ивітав із наступаючим  Новим роком заступник голови Липовецької РДА - Фурманюк Олег Михайлович і побажав, щоб у новому році здійснились всі їхні побажання, а новорічні свята пройшли радісно і з подарунками,а головне , щоб був  мир в Україні.

Гарний  настрій  їм  дарували  учні  Турбівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, а саме  гурт « Конфеті»  зі своєю  Новорічною програмою, де були   Дід Мороз, Снігуронька, Пані  зима, Снігова королева , метелик, клоуни. Вони весело водили хороводи, загадували загадки, проводили конкурси  та заряджали  позитивом усіх присутніх.

Працівники  Турбівської  бібліотеки  для дітей розповіли про традиції та звичаї святкування Новорічних та Різдвяних свят, роздали  листівочки  для написання  листа  дідусю  Морозу.