Оголошення про конкурс

Турбівська селищна рада оголошує конкурсз відбору виконавців на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок комунальної власності несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна.

До участі у конкурсі приймаються пропозиції підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, які мають право на проведення таких робіт.

Перелік документів, які подаються на конкурс:

— заява про участь у конкурсі з відборувиконавцяя робіт із оцінки земель;

— копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, копія сторінок паспорта (для претендента - фізичної особи-підприємця);

— згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи-підприємця);

— копії установчих документів претендента (для претендента - юридичної особи);

— копія(ї) ліцензії(й);

—копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

— проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, вартість послуг, термін виконання, умови розрахунку.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг з виконання робіт з оцінки земель».

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Строк подання конкурсної документації: до 01 червня 2018року (включно). Конкурс відбудеться 6 червня 2018року об 11.00 год. за адресою:22513, Вінницька область Липовецький район смт.Турбів, вул. Миру, 44, Турбівська селищна рада,телефон (04358) 4-21-73, 4-22-42.