Перейменовано вулиці та провулки в селищі

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН!

На виконання ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  висновків селищної  комісії з питань реалізації  положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»,  відповідно до рішення 2 сесії 7 скликання Турбівської селищної ради від 24.11.2015 року № 20 та  рішення 6 сесії 7 скликання  від 18. 04.2017 року № 104 в селищі перейменовано вулиці та провулки:

Назва

вулиця Примирення

провулок Калініна

провулок Примирення

При  оформленні документів на нерухоме майно, земельні ділянки, реєстрації чи зняття з реєстрації фізичних осіб просимо зазначати нові назви вулиць та провулків. При переоформленні документів ( нотаріус, БТІ, тощо),  рішення щодо перейменування  ви можете отримати  в Турбівській селищній раді.