Права і обовязки сучасного школяра

«... Права дитини

Ти мусиш вивчити  сумлінно.

Це так потрібно, так важливо

Напевно знати в нашідні:

Коли з тобою справедливо

Вчиняють, а коли і ні.

Тож прочитай, завчинапам'ять.

Порадь і друзям почитать.

Хай прочитаютьтато й мама.

Законивсімпотрібно знать!»

І. Жиленко

В рамках ТижняправовихзнаньпрацівникамиТурбівськоїміської бібліотеки для дітей організовано  та проведено  годинузапитань і відповідей«Права і обов᾿язки сучасного школяра».  В заході взяли участь учні 4-б класу Турбівської середньої школи №2. Гостем і учасницею заходу була адвокат ради адвокатів Вінницької області Петришина Ірина Анатоліівна.

З юних літ людина часто потрапляє в ситуації, коли необхідно знати свої права та обов'язки. Буває так, що ти не знаєш, як захистити свої права, що для цього слід зробити, до кого звернутися по допомогу. Під час зустрічі діти познайомилися з інформаційним плакатом та брошурами, дізналися про права, які має кожна дитина, про Декларацію прав дитини, яка і оголошує основні права дітей, та Конвенцію про права дитини, яка є міжнародним договором багатьох держав. Діти пограли в гру «Дозволяється - забороняється»,  брали участь в  імпровізованому  судовому засіданні «Захищаємо праваказкових героїв».