Регіональний етап національного конкурсу «Благодійна Україна»

За підтримки обласної державної адміністрації в області проводиться регіональний етап національного конкурсу «Благодійна Україна» - «Благодійна Вінниччина 2017».

Конкурс має на меті розвивати благодійництво, об'єднувати благодійників і тих, хто їхню допомогу отримує. Та важливо ще й назвати персонально тих людей, які цю допомогу надають.

Заявки на конкурс приймаються до 15 лютого 2018 року.

Форму заявки можна скачати за посиланням:

Заповнену заявку та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на адресу: konkurs.blago@gmail.com

Для довідки: Заявки на участь у регіональному конкурсі «Благодійна Вінниччина 2017» можуть подавати доброчинні організації, волонтери, соціально відповідальний бізнес, фізичні особи-благодійники, які базуються і здійснюють свою діяльність у Вінницькій області (окрім органів місцевого самоврядування, органів державної влади та політичних партій).

Переможців визначатимуть в десяти основних і чотирьох спеціальних номінаціях, встановлено п'ять спеціальних відзнак:

Благодійність середнього бізнесу.

Благодійність малого бізнесу.

Корпоративна благодійність.

Колективне волонтерство.

Регіональна благодійність.

Благодійність в охороні здоров`я.

Благодійність в освіті та науці.

Благодійність в культурі та мистецтві.

Благодійність в соціальній сфері.

Благодійність в захисті України.

Благодійність неурядового сектору.

Молодіжна та дитяча благодійність.

Благодійна акція року.

Основні індивідуальні номінації: