Розвиваємо громаду з участю громади

З метою надання якісних правових послуг, організації безоплатної правової допомоги населенню громади,  Турбівською селищною радою у 2017 році започатковано тісну співпрацю із  Подільським центром прав людини та Козятинським центром безоплатної правової допомоги. Саме в рамках цієї співпраці 14 грудня 2017 року в приміщенні Турбівської селищної ради відбувся круглий стіл «Посилення правової спроможності громад- основа успішного місцевого розвитку». Одночасно,  голова правління Подільського центру прав людини Михайло Бардин презентував новий проект центру «Розвиваємо громаду з участю громади», який буде реалізовуватись у 2018 році за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В роботі взяли участь громадські активісти смт.Турбів, представники громад  ближніх сіл. Тож, сподіваємося на плідну співпрацю  і в наступаючому 2018 році.