Семінар завідувачів дошкільних навчальних закладів району

В березні на базі  Турбівського ясла – садка №2 було проведено семінар завідувачів дошкільних навчальних закладів району.  Згідно плану було переглянуто заняття за розділами Програми «Дитина»  «Віконечко в природу»  на тему «Що таке повітря?» з елементами дослідницької роботи. Заняття провела вихователь Денисевич Наталя Петрівна,   яка спеціалізується на пошуково – дослідницькій роботі з дітьми екологічного спрямування. Під керівництвом вихователя у  дослідницькій лабораторії було проведено  безліч дослідів. Діти дули крізь трубочку у долоньку, пропускали повітряний струмінь у склянку з водою. І на цьому етапі бачили повітря, яке потрапило у воду. За допомогою іншого досліду (з поліетиленовою торбинкою) діти мали змогу  відчувати повітря шкірою. Наповнивши торбинку повітрям, зав’язували   та проколювали  її.  Струмінь повітря який  виходив із торбинки направляли на себе,  шкірою відчували його. Під час цього досліду діти мали змогу відчути те чого не можна побачити очима. Харченко Людмила Іванівна проводила  майстер-клас  по роботі з тканиною  «Ми фантазуємо»  на якому завідувачі спробували виготовити  квіти з тканини. Далі своїми знаннями ділилися вихователі Залєвська Ірина Володимирівна, Черенко Ірина Юріївна.

Кожен мав можливість  дізнатися щось нове, поділитися досвідом, що, безперечно, знадобиться педагогам в щоденній роботі з дітьми дошкільного віку.