Сердечно вітаємо освітян!

Дорогі вчителі Турбівських загальноосвітніх шкіл,
 працівники  дошкільних навчальних закладів селища,
ветерани педагогічної праці,
викладачі  навчальних закладів,
студенти- майбутні педагоги!

Прийміть сердечні привітання
з Днем
працівників освіти!

Це свято стало  всенародним, бо кожна людина в житті  переступає поріг навчального закладу. Садочок, школа дає людині все те, без чого не можна жити на світі. Кожен, хто сьогодні трудиться в освіті, працює на майбутнє і відповідальний за це майбутнє. І особливо щасливий у своїй долі той, кому зустрівся Вчитель, що вміє принести своїм вихованцям захопленість, любов і, звичайно ж, знання, освітлені цією любов'ю. Благородство вчителя, вихователя  неодмінно відгукнеться в серцях його учнів. Професія вчителя вимагає від людини не тільки великих знань, а й духовних сил, витримки і навіть мужності.

У цей день бажаємо нашим наставникам міцного здоров'я, оптимізму, творчого пошуку, вдалих знахідок і успішних звершень задуманих справ, єдності у відстоюванні професійних інтересів, талановитих і небайдужих вихованців! Бажаємо донести до юних умів найважливіше, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою, вибором життєвого шляху.

Низький уклін ВАМ за  ВАШУ  благородну місію!

З повагою,  виконком Турбівської селищної ради,
депутатський корпус ради та
селищний голова  Василь Завальнюк