Славні ювілеї ветеранів

Згадати про кожного ветерана , учасника бойових дій, інваліда Великої Вітчизняної війни, безпосередніх учасників героїчних подій минулого, не обминути теплом і турботою нікого з тих небагатьох сивочубих людей, які нині є серед нас не тільки в перед день 9 травня, а своєю увагою і турботою нагадати , що вони є серед нас. Так в листопаді  відзначають дні народження шановані односельчани , інваліди ВВв Бойчук Кирило Іванович (07.11.1917),  Іванюк Михайло Омельянович (27.11.1926), Новенюк Дмитро Миколайович (3.12.1923) Саме на плечах таких людей,  лежала відповідальність за майбутнє нашої держави, саме такі як вони солдати, зуміли героїчно захистити нашу Батьківщину, розгромивши фашизм. Ці вчинки живуть і завжди житимуть в пам'яті нащадків, в пам'яті всіх майбутніх поколінь нашого народу.

Від щирого серця привітати з їхнім днем народження  з подарунками та квітами прийшли  голова Турбівської селищної ради Василь Васильович Завальнюк, заступник селищного голови Дармограй Віктор Петрович та секретар селищної ради Довгаленко Валентина Леонідівна.  Своєю присутністю  вони засвідчили  , що їхні подвиги   будуть вічно знаходити відлуння в наших серцях і ми всі будемо дбати аби пам'ять про справжніх героїв передавалася із покоління в покоління.