Служба за контрактом

Липовецький  районний   військовий   комісаріат   здійснює  набір військовозобов’язаних  та  громадян  призовного  віку  від  18  до  60  років  для укладання контрактів з проходження військової служби у Збройних Силах України. Проводиться набір у високомобільні  десантні війська ЗС України, війська морської піхоти  ВМС  ЗС  України у вересні – грудні 2017року на посади курсантів та здійснення навчання по програмі   навчально – бойової  підготовки   за спеціальностями ( стрілецькі, спеціальності бойових машин і бронетранспортерів, танків , розвідувальними спеціальностями, артилеристи, водії  та  інші)

Строки військової служби при прийнятті  на військову службу за контрактом :

-           рядового складу строком на 3 роки;

-           сержантського та старшинського складу  строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін;

Проходження  військової служби у  високомобільних  десантних  військах прирівнюється  1 рік за 1,5року.

Мотиваційні чинники відбору кандидатів на військову службу за контрактом:

-           у зоні АТО заробітна плата  від 8200грн .

Додатково виплачується грошова винагорода:

-           на першій лінії оборони – до 10 тис.грн , на другій лінії оборони – до 4500грн.

-            можливість отримати безкоштовну вищу освіту;

-           особи ,які проходять військову службу за контрактом,мають право вступити  до вищих військових навчальних закладів для отримання вищої освіти ( в тому числі заочно),під час навчання грошове забезпечення в розмірі 8200 грн.виплачується щомісячно;

-           безкоштовне лікування   в закладах Міністерства оборони України;

-           можливість відпочити  в закладах МОУ за 25% вартості , а членам сім’ї за 50%  вартості ;

-           щорічна оплачувана відпустка;

-           одноразова  щорічна матеріальна допомога на вирішення соціально- побутових питань;

-           військовослужбовці за контрактом мають право стати на чергу стати на отримання житла . До того часу поки військовослужбовцю не видадуть службове житло, йому держава компенсує  кошти на піднайм житла;

-           військовослужбовці за контрактом, проходячи військову службу, мають можливість  брати участь у миротворчих операціях  або заходах  міжнародного військового співробітництва;

-           військовослужбовці за контрактом  забезпечуються військовою формою одягу.

Охочим проходити військову службу за контрактом  у Збройних Силах України  необхідно звертатися до Липовецького  районного військового комісаріату.