Старт правовому тижню

« Кожен , хто ходить по землі,

маєсвої права та обов᾿язки в житті»

В умовах суверенної і незалежної правової держави особливо важливе значення набуває виховання у молоді правової культури, з рівнем якої безпосередньо пов’язана ефективність докорінних перетворень у нашій країні. Правова освіта підростаючого покоління має здійснюватися в органічному зв’язку з реальними подіями, щоб молоді люди усвідомили свій взаємозв’язок з іншими членами суспільства, відчули відповідальність перед державою, громадянами якої вони є.  Турбівська бібліотека для дітей відіграє важливу роль у формуванні правової культури  маленьких громадян  Турбова.  Ми найбільш доступна установа, яка володіє документально – інформаційними ресурсами з питань права. Працівниками бібліотеки та селищним юристом Діною Кравчук налагоджена співпраця ,що дає вагомі результати в реалізації даної програми  .

В приміщенні бібліотеки до уваги відвідувачів представлена однойменна інформаційно – правова викладка літератури, на якій представлена краща тематична література, буклети ,пам᾿ятки , плакати.

Отож, старт правовому тижню!!!