Створюємо інфраструктуру громади

В 2011 році ПАТ «Екологія, комунальне обладнання ( Турбівський машинобудівний завод)» було передано до комунальної власності територіальної громади  триповерхову будівлю адміністративно- побутового комплексу по вул.Миру, 147.  Надалі було виготовлено проект для облаштування там  Центру дозвілля, проте  жодні  роботи не проводилися, і приміщення залишалося стояти пусткою. В 2016 році проект було  зкореговано для  розміщення на першому поверсі Центру надання адміністративних послуг, на другому та третьому розмістяться бібліотеки, будинок культури, музична школа, студії для дітей та молоді. Наразі проводяться ремонтні роботи- відремонтовано покрівлю – більше 1 тис. кв.м.,  встановлено 10 віконних блоків, зачищено приміщення та територію навколо, вивезено більше 10 тис. тонн сміття, проводяться роботи по відновленню  електропостачання та освітлення.