Теплий та затишний дитячий садочок для маленьких турбівчан

Розпочато реалізацію заходів в рамках проекту  «Теплий та затишний дитячий садочок для маленьких турбівчан!», який став  переможцем  ІІ районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад району. Проект оцінено позитивно  та виділено 70 тис.грн. з районного бюджету на реалізацію заходів проекту.  Турбівською селищною радою виділено фінансування в сумі 130 тис.грн., що дасть змогу реалізувати заходи з енерго та тепло збереження.

Протягом серпня  проведено роботи по заміні 23 вікон в приміщенні груп дитячого садочка. Активно до робіт долучилися  працівники дошкільного закладу та батьки вихованців дитячого садочка.  І от, завдяки  співпраці,  в групах стало затишніше, покращився естетичний вигляд кімнат. На черзі утеплення даху приміщення.

До вашої уваги фото звіт з реалізації заходів проекту.