Тиждень дитячого читання 2019

Весна іде! Ось уже і небо голубе, вода блищить, гаї зеленіють,сади зацвітають... гуде бджола, мигтять метелики... А ми вкотре стартуємо, тому що Тиждень дитячого читання приходить!

Ми відкрили свято екскурсією до бібліотеки, представили перегляд літератури «Весь світ з вами, коли ви з книжками», ми знайомились та спілкувались, цікавились та пізнавали, обмінювались та вивчали ...

Школярі 3б класу школи № 2 під керівництвом класовода Главацької В. В., стали відкривачами Читацького тижня 2019.  Бажання у дітей читати не прийде самособою, його треба прищеплювати і розвивати, аби поняття «читати» було синонімом «жити». Дякуємо за партнерський підхід Главацькій В. В., ваші школярики справжні читайлики!