Турбів святковий

Уже традиційно 7  липня  Турбів святкує  День  міста та святоІванаКупала. Ось і цьогоріч  під патронатом Турбівської селищної ради, за участю  міського  будинку культури, Турбівської міської  бібліотеки  для дітей для мешканців та гостей  нашого містечка   на мальовничому березі річки відбулося гарне свято.  Презентації  продукції підприємств та установ селища, виставки  робіт народних умільців, вихованців дитячих садочків, школярів,  концертна програма за участю вихованців  міського будинку культури, виставка артстудії, виставка авторських портретів-  все сприяло створенню  позитивної атмосфери свята. Особливого шарму додали  майстер- класи з розпису імбирних пряників та створення прикрас технікою канзаші.

Всім прийшлися до вподоби і  артзони, підготовлені працівниками Турбівської бібліотеки для дітей- виставка «Письменники- краяни» та локації для фото.

Селищний голова  Василь Завальнюк   почесними грамотами та цінними призами відзначив кращих у спорті та мистецтві, а депутат обласної ради Леонід Повх частував присутніх смачним морозивом.  Подарунок на конкурс «Кращий купальський вінок» надало ТОВ «Перспектива», яке займається пошиттям постільної білизни.

Впродовж усього дійства турбівчан пригощали традиційними купальськими варениками із сиром, картоплею, капустою, вишнями,  рибальською юшкою, борщем з пампушками, різними випічками, які були приготовані поварами шкіл та садочків Турбова, виставлені торгівельними закладами селища.

На радість дітворі було запалено традиційне купальське вогнище, працювали різноманітні атракціони, надувні гірки, батути, каруселі. Кожен зміг поласувати солодкою ватою, попкорном, морозивом, придбати на пам'ять різноманітні сувеніри та іграшки.

Тож, нехай  нашеславнемістечко росте і процвітає, щастя та добробутживуть на кожнійвулиці, у кожному домі, у кожнійродині, поєднуючивсіх нас у згуртовану та небайдужу  громаду!