В Турбові відкрито станцію поліції

6 березня в Турбові відкрито  поліцейськустанцію.У заході взяли участь начальник Головного управління Нацполіції у Вінницькій області Юрій Педос, голова Турбівської селищної ради Василь Завальнюк, місцеві мешканці та школярі.

За словами начальника ГУНП, відкриття станції дозволить значно оперативніше реагувати на звернення місцевих мешканців, яких на території обслуговування проживає понад 5 тисяч осіб. Очільник поліції зазначив, що облаштувати станцію вдалося за підтримки місцевої влади.Так, за кошти виділені Турбівською селищною радою у населеному пункті встановили 6 камер відеоспостереження, зображення з яких моніторять працівники поліцейської станції. Це дозволить контролювати безпекову ситуацію в містечку, допоможе у розкритті та попередженні правопорушень.

Селищний голова Василь Завальнюк зазначив, що зацікавлені у належному забезпеченні місцевої поліції, бо безпека людей – спільна справа. У відремонтованих, комфортних приміщеннях, обладнаних комп’ютерною технікою, розміщені групи реагування патрульної поліції, дільничні офіцери та оперативники, які заступатимуть на цілодобове чергування.

Мешканцям 20 населених пунктів відтепер набагато зручніше і швидше буде скористатися послугами поліції. Раніше їм доводилося звертатися за допомогою у м. Липовець або у Вінницю.

Проінспектували новостворену поліцейську станцію і місцеві школярі, для яких влаштували екскурсію, показали техніку, якою користуються поліцейські у повсякденній діяльності.

Керівник Липовецького відділення поліції Павло Дармограй зазначив, що поліцейська станція має два швидкісних автомобіля, які виїжджатимуть на виклики людей.