Вибороли першість

27 травня 2017 року в приміщенні  Турбівського cпортивно- оздоровчого комплексу відбувся Чемпіонат області з рукопашного бою  серед  дітей та юнацтва. Учасники з шести  районів області показували свої  вміння вести бій, свою витривалість та жагу до перемоги: команда Томашпільської РДЮСШ «Альтаїр», команда СК «БАРС» Ямпільського району, команда СК «КРАБ» Крижопільського району, команда спортивного клубу «Сапсан» м. Чечельник, команда Погребищанської парашутно-десантної школи та команда СМДО «Оріон» Липовецького району.

З вітальним словом виступив селищний голова Василь Завальнюк, який побажав усім гідно провести поєдинки та підкреслив, що Турбів вже вдруге проводить змагання обласного рівня.Настоятель української православної церкви Київського патріархату отець Андрій, благословив учасників на змагання з  настановою – повчитись один у одного.

В категорії 6-7 років гідно виступили Іван Резванов, Ярослав Дубовий, Станіслав Кваснєвський, Роман Безвершук ( Турбів), виборовши 1-ші місця. Ярослав Приймак (Турбів) та Захар Бартош (Липовець) стали срібними призерами у наймолодшій віковій категорії. Дмитро Колос, Владислав Завальнюк, Валерій Резванов (Турбів), Микола Соловйов, Михайло Кайданюк (Вахнівка), Денис Щербанюк, Артем Чубатюк, Станіслав Полупанов, Костянтин Собко, Станіслав Коваль, Іван Танасієнко, Артем Кононюк ( Липовець) стали бронзовими чемпіонами змагань.

У віковій групі 8-9 років золотими призерами стали Владислав Довгий (Липовець), Артем Жуков, Мирослав Турбовець, Ярослав Присяжнюк (Турбів), друге місце – Роман Штельмах, Олександр Сологуб (Турбів), третє місце отримали Максим Березюк, Дмитро Четвер, Вадим Рябіщук, Анатолій Тараненко (Турбів), серед дівчат цієї вікової категорії перше місце здобула Діана Матвієнко (Турбів). Анастасія Жукова та Вікторія Мельник (Турбів) стали золотими чемпіонками у своїй віковій категорії. Срібло для Липовецького району вибороли і дівчата з Вахнівки: Анна Підлісна та Світлана Осаволюк.

У віковій групі 10-11 років кращими стали Роман Шевчук (Вахнівка), Максим Бездітний, Кіріл Нестерук (Турбів), Іван Боджукян (Липовець), які отримали золото. Гідно провели поєдинки та здобули срібло Дмитро Танасієнко (Липовець) та Леонід Ворончук (Турбів). Бронзовим призером став Богдан Білобородов (Вахнівка).

Успішно провели поєдинки Владислав Пятковський, Дмитро Кердун, Михайло Любарець, Ілля Іванюк, Артем Нестерук, Денис Березюк (Турбів), Артем Ткачук та Олександр Кацімон (Липовець), які вибороли золото. Максим Васильківський, Ігор Денисюк, Ярослав Бобрик, Дмитро Кравчук, Роман Підкоморний, Павло Шевченко, Володимир Чуприна -- срібні призери. Бронза дісталася Дмитру Соловйову (Турбів)

Вдруге СМДО «Оріон» вдалося вибороти перше загальнокомандне місце в обласних змаганнях-56 медалей, з яких 23 – золото. Команда СК «КРАБ» Крижопільського району здобула почесне друге місце. Бронзовими призерами змагань стала команда спортивного клубу «Сапсан» м. Чечельник.

Змагання відбулися завдяки спонсорській підтримці директора ВК УЮТ В’ячеслава Завальнюка та голови Турбівської громади Василя Завальнюка. За сприяння головного спеціаліста з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації, депутата районної ради Ігоря Ревацького спортсменам, що найкраще демонстрували техніку бою, було вручено пам'ятні статуетки. Немає жодних сумнівів в успіху команди завдяки роботи тренерівВасиляАвраменко та Андрійя Андрущака. А влітку спортсменів чекає спортивний табір, тренування і підготовка до обласних змагань у Ямполі.

Щиро зичимо всім здоров’я та нових перемог!