Військово-спортивна гра Сокіл/Джура в Турбові

З 01 по 04 червня 2016 року Турбів зустрічав учасників районного етапу туристичних зборів та дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») Українського козацтва. У грі взяли участь 16 команд загальноосвітніх шкіл нашого району.

Урочисте відкриття гри відбулося у таборі відпочинку «Лісова поляна» за участю заступника голови районної ради Танасюка Руслана Анатолійовича, представників Турбівської селищної ради- Завальнюка Василя Васильовича, Довгаленко Валентини Леонідівни, відділу освіти райдержадміністрації – Косач Інни Ярославівни, Кучера Володимира Васильовича, спонсора туристичних зборів – керівника виробничого кооперативу «Уют» Завальнюка В’ячеслава Васильовича.
    Збори розпочалися з урочистої лінійки, де команди презентували свої команди, показували свій стройовий вишкіл.

Наступним етапом зборів було дійство на Турбівському водосховищі, у якому команди показували своє вміння сплавлятися на катамаранах. Чіткий інструктаж  майстра своєї справи Агапова Володимира Івановича допоміг  новачкам спробувати свої сили та й відразу ж  захопитися  сплавлянням на катамаранах.       Відповідальним  був етап гри, де команди  показуваливсі навички та уміння у подоланні різноманітних перешкод, набуті учасниками на заняттях у туристичних гуртках та при проведенні зборів та змагань.

За результатами  зборів першість здобула  команда Липовецького колегіуму ім..В.Липківського, команда Вахнівської ЗОШ  посіла друге місце, трете місце виборола команда Лукашівської загальноосвітньої школи. Тож, вітаємо призеріа, а учасникам бажаємо  майбутніх  перемог.

Але найголовніше -  позитивні враження, які  стали незабутніми: нові знайомства, вечірні дискотеки, вогнища, пісні під гітару.

Ми щиро вдячні організаторам, керівникам команд, які долучилися до підготовки команд. А дітям бажаємо гарного літнього відпочинку, здоров’я, удачі.