Вітаємо із професійним святом!

Дорогі освітяни, працівники та ветерани педагогічної праці!

День працівників освіти- всенародне свято, яке пов'язане з безмірною вдячністю своїм наставникам.
Бути педагогом - це покликання, це доля. Тільки людина з тонкою душею, гарячим серцем і величезним багажем знань може донести до юних умів найважливіше, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою,
вибором життєвого шляху.
У всі часи ви знаходитесь в центрі суспільного життя, є хранителями знань, культури і вищих духовних цінностей.
Ваші професіоналізм, мудрість,чуйність і терпіння
воістину безцінні.
Бажаємо успіхів усім, хто вносить свій внесок у розвиток галузі освіти, а значить і в майбутнє нашого селища, країни, творчих удач на обраному шляху і радісних відкриттів ! Низький уклін за вашу благородну діяльність!
З Днем Учителя, дорогі освітяни!

Виконком Турбівської селищної ради                             Селищний голова   Василь Завальнюк