Вітаємо з 100 річним ювілеєм

20  жовтня наша односельчанка, учасник бойових дій у Другій Світовій війні Борецька-Пузир Ганна Іванівна  відзначила 100-літній ювілей. Цього дня у колі рідних та близьких людей,  Ганна Іванівна приймала слова привітань та побажання ще довгий час радувати своєю теплотою оточуючих.

Із визначною датою ювілярку привітали  селищний голова Василь Завальнюк, перший заступник голови Липовецької РДА Ольга Дмитрів, заступник голови Липовецької районної ради Руслан Танасюк , заступник селищного голови  Віктор Дармограй, секретар селищної ради Валентина Довгаленко, голова ветеранської організації селища Галина Хлопченюк, голова ветеранської  організації  району Валентина Левкович, голова  товариства «Колорит Агро» Володимир Геновський.

Даруючи квіти та подарунки іменинниці, вони щиросердно побажали їй міцного здоров’я ще на довгі роки. Потому, під час спілкування, жінка залюбки розповіла гостям про свій життєвий шлях, про роботу, своїх дітей.

Урочисто лунало «Многая літа» у виконанні працівників Турбівського міського будинку культури під керівництвом Олександра Сологуба.

Ганна Іванівна, дякуючи гостям за привітання, принагідно запросила їх на свій 101-й День народження.

Журавлиним ключем відлітають літа,
Сивина посріблила вже скроні.
Тільки в серці у Вас та ж струна золота,
Те ж тепло незгасиме в долонях.

Хай калиновий кущ зацвіте у дворі,
Солов'ї защебечуть грайливо,
Хай ще довго Вам сяє сонце вгорі,
А життя буде щедро щасливим!