Вітаємо з Днем Захисника України!

14 жовтня  в Україні відзначається чотири свята  День козацтва, День створення УПА, велике релігійне свято Покрова пресвятої Богородиці та значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.  Українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

День захисника України, який відзначається відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 «Про День захисника України», – це свято усіх, хто захищаєсвою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу й незалежність України.

З нагоди таких гарних свят  напередодні 12 жовтня в Турбові турбівчан  вітали селищний голова Василь Завальнюк,  голова районної ради Юрій Науменко, заступник голови Липовецької  РДА Олег Фурманюк та Липовецький райвійськом Віктор Чуба. За давніми звичаями наш народ споконвіків звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи-   українські козаки, а згодом і воїни УПА вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Тож, святкування Дня захисників України в цей день обраний не випадково.

Селищний голова та гості  щиро подякували всімприсутнім учасникам антитерористичної операції на Сході україни, рідним вояків, яким ми  зобов’язані сьогодні мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей. Щиро побажалиукраїнським воїнам доброго здоров’я та мужності. Нехай Пресвята Богородиця береже вас та Україну під своїм Покровом!

Відповідно до  Указу Президента України керівники вручили відзнаки  «За участь у антитерористичній операції» 27 турбівчанам,учасникам бойових дій.

В продовження урочистостей  присутніх  вітали  вихованці Турбівського міського будинку культури, Турбівської ЗШ І-ІІІ ст.№2 та секції Бойового гопака смт.Турбів.