Впевнена перемога у 15 обласному конкурсі

Залучення інвестицій для реалізації основних завдань Програми соціально- економічного та культурного розвитку територіальної громади є пріоритетним для виконкому Турбівської селищної ради.  Саме задля реалізації даних пріоритетів, Турбівською селищною радою подано  два проекти екологічного спрямування на 15 обласний конкурс проектів  розвитку  територіальних громад:

Проект «Спільні дії об’єднають громади!
Організація сортування ТПВ на території трьох громад» та

Проект  «Зберегти для майбутніх поколінь! Відновлення та збереження зелених насаджень на території пам’ятки садово-паркового мистецтва «Турбівська Софіївка» і Турбівської ЗШ І – ІІІ ст.№1»

Дані проекти позитивно схвалені конкурсною комісією та виділено 463 тисячі грн.. з обласного  бюджету  на реалізацію заходів, передбачених даними проектами.

Детальна інформація щодо  заходів, запланованих  в рамках зазначених  проектів,  та  повідомлення про хід реалізації зазначених проектів у розділі   ПРОЕКТИ  на сайті Турбівської селищної ради.