Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю.

Багата талантами Українська земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі,
наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне.
Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу,
що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Тож від усієї душі вдячний Вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення Української держави, невтомний творчий пошук.

Здоров'я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім'ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою, Селищний  голова     Василь Завальнюк