Вшановуючи героїв

Мітинг-реквієм з нагоди 72 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся 9 травня 2017 року в турбівському парку біля Могили  Невідомому солдату.

Урочистою ходою турбівчани- представники установ та підприємств, освітніх закладів, молодь, ветерани, громадськість із покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату в селищному парку прибули на місце проведення  мітингу- реквієму. Селищний голова Василь Завальнюк відкрив  мітинг, привітав ветеранів та учасників війни, воїнів- інтернаціоналістів, учасників АТО на Сході України, всіх присутніх турбівчан, гостей та запрошених з величним святом- Днем пам»яті та примирення, Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

На мітингу виступили начальник відділу освіти Липовецької РДА Інна Косач, вчитель історії Турбівської ЗШ №1 Тетяна Маяєвська, голова  селищної ветеранської організації Галина Хлопченюк, заступник військового комісара Юрій Томчак. Як завжди прикрасою свята стали учні та молодь із щирими привітаннями з  нагоди свята.

Вшановуючи пам’ять загиблих і померлих, присутні низько вклонилися турбівчанам- учасникам бойових дій Другої світової війни, які є в живих-        -         Новенюку Дмитру Миколайовичу
         -        Гнидюк Тамарі Венедиктівні
         -        Малярчук Ідеї Петрівні
         -        Борецька –Пузир Ганні Іванівні
         -        Іванюку Михайлу Омеляновичу

Всім ветеранам  селищний голова Василь Завальнюк вручив почесні грамоти та грошові винагороди з нагоди свята.

Цьогоріч  все дійство відбувалося під супровід  військового оркестру Вінницького військового гарнізону повітряних  військ Збройних сил України. А ще всіх присутніх радо частували солдатською кашею з польової кухні.

Тож, нехай не болять рани наших ветеранів, хай щастя і радість не переводяться у наших домівках, а ми завжди будемо пишатися героями Батьківщини.