Втретє чемпіони!

В І Т А Є М О! ! !
Команду ОРІОНУ, яка представляла смт.Турбів та Липовецький район,
з ПЕРШИМ загальнокомандним місцем на чемпіонаті Вінницької області з рукопашного бою, що проходив у Томашполі та зібрав понад 120 найдосвідченіших спортсменів з різних куточків нашого регіону!
ЧЕМПІОНАМИ ОБЛАСТІ СТАЛИ:
Бездітний Максим (Турбів)Березюк Денис (Турбів)
Ворончук Олексій (Турбів)Пятковський Влад (Вахнівка)
Куба Анна (Сиваківці)Осавлюк Світлана (Вахнівка)
Чуприна Володимир (Вахнівка)Магола Андрій (Турбів)
СРІБНІ ПРИЗЕРИ:
Шевчук Роман (Вахнівка)Танасієнко Дмитро (Липовець)
Боджукян Іван (Липовець)Кердун Дмитро (Турбів)
Ткачук Артем (Липовець)Іванюк Ілля (Турбів)
Кацімон Олександр (Липовець)Їжаківський Валентин (Вінниця)
БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ:
Приймак Владислав (Турбів)Крюк Максим (Вахнівка)
Закропивний Назар (Сиваківці)Мусієнко Іван (Сиваківці)
Кислощук Яна (Ясенки)Горбань Віталій (Липовець)
Нестерук Артем (Турбів)
Ми втретє поспіль стали чемпіонами області і цим ми можемо завдячувати лише нашій обдарованій дітворі та їх батькам, які віддали на виховання нам своїх дітей! Один з найбільших вкладів в цю перемогу вніс наш Андрій Олександрович, який стигає сам виступати і довгими морозними і вітряними вечорами їздить до нас із Вінниці, а також наші майбутні тренери Катя Черешнюк та Оля Ломачевська! Дякуємо за підтримку клубу та дитячого спорту усім спонсорам, голові Турбівської селищної ради Завальнюку В.В., батьківським комітетам Турбова, Вахнівки та Липовця! Дякуємо організаторам змагань та усім клубам, завдяки Вам ми йдемо вперед і маємо змогу себе проявляти у нашому виді спорту!
ДЯКУЄМО НАШИМ ВОЇНАМ - ЗАХИСНИКАМ, ЗАВДЯКИ ЯКИМ МИ МОЖЕМО ЗМАГАТИСЯ І ПРОСЛАВЛЯТИ РІДНИЙ КРАЙ!