Взяли участь у навчанні

Протягом 12-16 червня 2017 року селищний голова Завальнюк В.В. та голова громадської екологічної організації «Лотос» Навожко О.П.  взяли участь у першому  етапі навчання для учасників проекту  «Управління відходами в місцевих громадах: досвід розвитку сільських територій країн Вишеградської четвірки для країн Східного Партнерства», який проводиться  Вінницьким обласним осередком Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» та   реалізовується спільно 8-ма партнерами з 5-ти європейських країн за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду та Республіки Корея.

Акценти поставлені на тому, що в Україні з 1 січня 2018 року вступає в дію закон щодо відповідальності місцевих органів самоврядування  у поводженні зі сміттям.

Наразі  навчанняпроходять для  представників із 27-ми районів Вінницької області та 7-ми районів Молдови (68 осіб). Тренерами курсу є експерти з України та Молдови, які  висвітлюють  європейську  практику еко- та бізнес-проектів у поводженні з твердимипобутовимивідходами(ТПВ), на соціальному підприємництві, основах екологічної політики, вимогах національного законодавства у сфері ТПВ, фінансових та економічних аспектах діяльності зі створення інтегрованого управління відходами, розробки Стратегії поводження з ТВП.