З Днем рятівника!

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!
     Щиро вітаємо вас з нагоди Дня працівників цивільного захисту. Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб,  які несуть відповідальність за забезпечення надійного захисту   життя людей від вогню та стихії.

Утверджуючи добро і милосердя, ви - справжні герої - з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!