З Днем Захисника України

14 жовтня в Україні - особливий день. В цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року згідно з указом президента Леоніда Кучми у свято Покрови відзначають День українського козацтва. Також вже більш ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії.

14 жовтня 2014 року указом президента Петра Порошенка День захисника України був офіційно встановлений як державне свято.

Тож, прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України
та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею
славного війська козацького та всього українського люду.
І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир,
добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.  Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися
любов’ю, щирістю і всепрощенням.
Сердечно бажаю вам щастя, радості, добра та наснаги  на успішні починання на користь Вітчизні.
Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає  високе покровительство Пресвятої Богородиці.