З турботою про ветеранів

Є таке почесне слово -«ветеран». Проте, на засіданні  ради ветеранів, яке відбулося 14 грудня 2016 року в примішенні Турбівської селищної ради, людей старшого покоління всі одноголосно  вирішили називати «людьми осені», оскільки осінь – пора багата на урожаї, підведення підсумків, а в той же час така різнобарвна, золота.

Присутні на зібранні: Завальнюк Василь Васильович- селищний голова, Шишківський Микола Макарович- голова ветеранської організації району, Левкович Валентина Федорівна- секретар ради, Хлопченюк Галина Іванівна- голова ветеранської організації  смт.Турбів, а ще Дармограй В.П., Довгаленко В.Л., Кривонос В.Ф., Господар Н.В., Сєрова Н.Д., Нагорна П.П., Мороз В.А., Якубівська Г.І., Лисунець К.М. Сологуб О.В. обговорили питання  роботи ветеранської організації, соціального захисту громадян даної категорії, напрямки військово- патріотичного виховання молоді, волонтерського руху в селищі. Одночасно було  намічено спільні дії ветеранської організації та місцевої влади  на 2017 рік задля  спільного вирішення питань ветеранів другої світової війни, дітей війни, учасників бойових дій- воїнів – інтернаціоналістів, учасників АТО, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЄС, ветеранів педагогічної праці, ветеранів праці.