За сприяння обласного екологічного фонду

Серед найактуальніших проблем селища на сьогоднішній день є збирання, сортування й перероблення твердих побутових та промислових відходів (ТПВ), що значною мірою визначає санітарно – епідеміологічне благополуччя території а також необхідність забезпечення виконання  пункту  «і» статті 32 Закону України «Про відходи», що забороняє з 1 січня 2018 року захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. Тому, у 2017 році на Обласний фонд охорони навколишнього природного середовища для здійснення природоохоронних заходів подано запит на фінансування заходів з  придбання  сміттєвоза для збирання та вивезення побутових відходів, що утворюються на території громади.

Запит підтримано та виділено із обласного бюджету 700 тис.грн., Турбівська селищна рада також проводила спів фінансування та на нашому Турбівському машинобудівному заводі виготовлено сміттєвоз зі спецобладнанням. Так, на сьогодні автопарк Турбівського ККП поповнився ще однією одиницею спецтехніки.